Matematik 5-6-7 Chek-Up

Leonardo_Diffusion_XL_math_level_exam_middle_school_students_2
Duyurular Matematik

Matematik 5-6-7 Chek-Up

MATEMATİK MARKET:
https://matematikenstitusu.com/shop/
Matematik Check-up ile öğrencilerimizin matematik dersinde bulundukları sınıfın kazanımlarını ne ölçüde elde edebildiklerini tespit etmekteyiz. Kazanımları öğrenmede eksiklikleri var mı yok mu? Varsa neler olduğu? ortaya çıkarılarak öğrenim yolculuklarını planlamada yapılacak danışmanlık/rehberlik faaliyetlerinin doğru temeller üzerine inşa edilmesine destek olmaktayız.

Kıymetli Öğrencimiz aşağıda verilen linke tıklayıp satın alma işlemini gerçekleştikten sonra Matematik Check-Up Sınavının yer aldığı sayfaya yönlendirileceksiniz. Açılan sayfada kişisel bilgilerinizi ilgili yerlere doldurduktan sonra sınav sorularını çözmeye başlayabileceksiniz.

Sınava başlamadan önce kalem defter, silgi vb araçlarınızı hazırlamayı ve rahat bir sınav ortamı oluşturmayı ihmal etmeyiniz.

Sınav bitiminde 05445723923 nolu whatsapp numarasına sınavınızı tamamladığınıza dair bilgilendirme mesajı (“SINAVIMI TAMAMLADIM” şeklinde) gönderiniz. Bu mesajı gönderdikten sonra ÜCRETSİZ YAZILIYA HAZIRLIK WhatsApp grubuna alınacaksınız.

Matematik Check-Up sonuçlarınız Alan Uzmanı Hocalarımız tarafından değerlendirilerek size özel bir Matematik Karnesi hazırlanacaktır.

Aşağıdaki MARKET linki kullanarak Matematik Chek-Up sınavlarına ulaşabilirsiniz:

MATEMATİK MARKET:
https://matematikenstitusu.com/shop/


Başarılar dileriz.

Matematik Enstitüsü

Check-up birimi

Bu yazı hakkında düşüncen nedir? Buraya yaz:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir